Ochrana osobních údajů

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Při zpracování dat se společnost Barta.bike s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.topride.eu zavazuje řídit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Společnost Barta.bike, s.r.o., provozovatel internetového obchodu www.topride.eu, prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Tyto informace nejsou v žádném případě poskytovány třetím stranám.

Jaké údaje shromažďujeme?

K úspěšnému dokončení nákupu potřebujeme znát Vaše jméno (popř. jméno firmy, kontaktní osobu, IČ), adresu (fakturační, popř. dodací), telefon a e-mail.

Jak upravit nebo smazat Váš účet?

Po přihlášení do eshopu TopRide.eu můžete Vaše kontaktní údaje upravovat v sekci Můj účet -> Osobní údaje. Pokud chcete zcela smazat Váš účet, prosím kontaktujte nás na e-mailu info@topride.eu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace